Брудні технології: у народного депутата Івана Фурсіна з’явився фальшивий двійник

5 червня 2019 | 00:40 | 0

Конкуренти діючого народного депутата України від північних районів Одеської області Івана Фурсіна готуються до позачергових парламентських виборів з допомогою «брудних технологій», — повідомляє кореспондент інформагентства «Траса Е-95».

 

Як стало відомо інформагентству з власних джерел, нещодавно якийсь громадянин Дегтярьов Віктор Борисович, 1990 року народження, змінив ім’я на Фурсін Іван Геннадійович, ставши, таким чином, повним тезкою народного депутата.

 

Відповідний актовий запис про зміну прізвища зареєстрована 3 травня 2019 року Малиновським районним відділом державної реєстрації теруправління юстиції.

 

По всій видимості, таким способом конкуренти найрейтинговішого кандидата по одномандатному мажоритарному округу №138 (Ширяївський, Ананьївський, Любашівський, Миколаївський, Березівський, Іванівський та частина Лиманського району) намагаються застосувати схему так званих «двійників» і зареєструвати віртуального людини кандидатом по тому ж виборчому округу. Це робиться в розрахунку на те, що виборець, не розібравшись, поставить галочку навпроти фальшивого кандидата і таким чином відтягне голоси в основного. З іншого боку, такий крок показує, що конкуренти бояться Івана Фурсіна, і не розраховуючи на чесну перемогу, вже вдаються до брудних технологій.

 

Зазначимо, що чинний народний депутат Іван Фурсін вже двічі вигравав вибори у цьому окрузі – у 2012 і 2014 роках, залишивши далеко позаду своїх конкурентів.

 

До речі, виборче законодавство ряду європейських країн вже містить норму, згідно якої кандидат, який змінив ім’я або прізвище менш ніж за рік до виборів, зобов’язаний вказувати в бюлетені свою минулу прізвище.

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top