Connect with us

Культура

Хеллоуїн і коти — в мережі з’явився перший в світі фільм жахів для домашніх вихованців — відео — Українські новини


Вартість витраченої коли становить близько 60 тисяч доларів.

Постановник трюків Лі Моррісон розповів, що під час зйомок однієї з сцен «Не час помирати» довелося витратити більше 31 тисячі літрів «Кока-коли».

У сцені Джеймс Бонд злітає по семиметрового трампліну і перестрибує через стіну на мотоциклі на швидкості понад 95 кілометрів на годину.

Напій розлили по бруківці, куди приземлився дублер Деніела Крейга, який зіграв у цьому фільмі головну роль.

Моррісон розповів, що через своєрідного покриття, поверхня стає липкою, внаслідок чого значно поліпшується зчеплення, що дозволяє уникнути сильних заметів і потенційних травм.

Хеллоуїн і коти - в мережі з'явився перший в світі фільм жахів для домашніх вихованців - відео - Українські новини

За словами постановника, він не вперше використовує колу подібним чином, так як засохла рідина на темних поверхнях практично непомітна.

«На те, щоб розлити по Матері« Кока-колу », я витратив майже 60 тисяч євро. Я заливаю колою найрізноманітніші слизькі поверхні вже багато років … Коли все відмивається, то виглядає дуже чисто! » — розповів Моррісон.

Бюджет 25-го фільму «бондіани» становить близько 250 мільйонів, так що витрати на напій не здаються настільки вражаючими.

«Не час помирати» повинен був піти в прокат ще навесні 2020 року, однак через пандемію фільм відкладали спочатку на листопад, а потім і зовсім на квітень 2021 року.

джерело

Comments

Новости