Одеська національна наукова бібліотека має намір створити літній читальний зал

27 січня 2019 | 17:03 | 0

Одеська національна наукова бібліотека розпочала збір коштів на підтримку проекту по створенню нового суспільного простору в літньому дворику. Про це повідомляється на офіційному сайті бібліотеки.

 

У травні 2018 року під час Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» бібліотека представила одеситам і гостям міста новий соціальний проект – літній читальний зал «Litera».

 

Відкрите громадське простір, розташоване в літньому дворику бібліотеки, надало можливість відвідувачам безкоштовно ознайомитися з поточними періодичними виданнями, з широким спектром нових газет і журналів, що виходять на території України і Одеси, скористатися Wi-Fi і взяти участь в буккросинге.

 

«Результати першого сезону роботи залу продемонстрували високий рівень зацікавленості читачів і перспективність проекту», – розповіли в Одеській національній науковій бібліотеці.

 

За підтримки краудфандингової платформи «Моє місто» у співпраці бібліотекарів та професійних архітекторів було розроблено сучасне бачення організації читального простору, яке передбачає обладнання сонцезахисного навісу з місцями для столиків і книжкових полиць. Для найменших відвідувачів планується організувати дитячий куточок, де можна буде читати, грати в настільні ігри та малювати.

 

Загальна вартість проекту – 320 тис. гривень.

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top