Підкуп виборців в Одесі: поліція припинила роздачу «подарунків»

11 липня 2019 | 11:48 | 0

Одеська поліція припинила роздачу подарунків виборцям під час передвиборчого процесу. Про це повідомили в Київському відділі поліції р. в Одесі.

 

По спецлінії «102» надійшло повідомлення про скоєння підкупу майбутніх виборців шляхом надання безкоштовних продуктів харчування від імені одного з кандидатів у депутати.

 

На місці, мешканець багатоповерхівки розповів поліцейським, що побачив, як невідомі вивантажують з газелі до парадної будинку пакети з продуктами. Коли чоловік поцікавився підставами таких дій, невідомі сіли в авто і поїхали в невідомому напрямку. Поліція вилучила зазначені пакети.

 

Отримавши цю інформацію, правоохоронці почали обстежувати територію району. В сусідньому дворі оперативники виявили вантажівку, водія без документів на транспортний засіб і жінку зі списком мешканців поруч розташованого будинку. З машини правоохоронці вилучили більше сотні пакетів з харчами та листівками у вигляді календарів з зображенням одного з кандидатів у народні депутати.

 

За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 160 Кримінального кодексу України – «Підкуп виборця, учасника референдуму». В даний час правоохоронці приймають заходи щодо притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які роздавали незаконні «подарунки» громадянам.

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top