Connect with us

Коррупция

Понад 17 000 000 гривень збитків через незаконну порубку дерев на Волині — 4 посадовці лісового господарства постануть перед судом | СтопКор


Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, завершили досудове розслідування відносно директора ДП «Турійське ЛГ», заступника начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також двох колишніх головних спеціалістів лісового відділу зазначеного управління.

Згідно даних досудового розслідування, вказані посадові особи виписали, видали та погодили лісорубні квитки на проведення суцільних рубок головного користування на території загальнозоологічного заказника місцевого значення «Осівський» та «Озерянський» ДП «Турійське лісове господарство» з порушенням основних вимог природоохоронного законодавства, що призвело до незаконної  рубки дерев різних порід. Внаслідок чого державі завдано збитків на суму понад 17,6 мільйонів гривень.

Таким чином, посадовці обвинувачуються у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

19 жовтня 2020 року обвинувальний акт направлено до суду.

У разі доведення вини посадовцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
 
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала Волинська обласна прокуратура. Оперативний супровід – Волинське управління УСР Департаменту стратегічних розслідування Нацполіції.

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости